22,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Кран кульовий з зовнішньою різьбою Presto-PS (TV-013420) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпий трубки діаметром 20 мм Монтується в магістральну трубу за допомогою перехідника/трійника з внутрішньою різьбою 19 мм (3/4"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних коннекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібно. Изготавливается кран из качественного ПВХ, устойчив к механическим нагрузкам, действию органических и неорганических удобрений и ультрафиолетовому излучению. Данная продукция защищена фирменным логотипом компании Presto-PS, остерегайтесь подделок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | для трубки 20 мм |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Тип | кран з різьбою |
| Вид різьби | зовнішня |
| Спосіб підключення | різьба |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |