

25,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Кран кульовий із зовнішньою різзю Presto-PS (TV-013416) використовується під час створення систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими евіттерами діаметром 16 мм. Монтується в магістральну трубу за допомогою перехідника/трійника з внутрішньою різзю 19 мм (3/4"). Можливе приєднання до гнучкого садового шланга за допомогою нарізного адаптера та стандартних конекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібна. Виготовляється кран із якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив і ультрафіолетового випромінювання. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір (") | 3/4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | для трубки 16 мм |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") |
| Тип | кран з різьбою |
| Вид різьби | зовнішня |
| Спосіб підключення | різьба |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |