3 384 ₴
Шланг ПВХ Tecnotubi Antigelo Plus (ANG 18) діаметром 18 мм завдовжки 100 метрів виготовляється з високоякісного прозорого харчового ПВХ. Не містить у своєму складі шкідливих для здоров'я людини та довкілля домішок. Чудово підходить для питної води, мінімально сприйнятливий до різного роду добрив. Можливе використання в харчовій і лікеро-горілчаній промисловості. Внутрішня стінка має гладку структуру, що знижує опір під час проходження через нього рідини, еластична та водночас пружна, вона робить шланг легким і не схильним до скручування, він стійкий до механічних пошкоджень і стирання в процесі використання. Не деформується, не розтягується й не розривається під час тиску до 5 атмосфер. Допускається його використання в широкому діапазоні температур від +60 до -5 °C.
Використовуються для поливання садів, городів, галявок, квітників. Для миття садових доріжок, прибудинкової території, автомобілів і мото транспортування.
ПВХ шланги серії Antigelo Plus виготовлені на заводі Tecnotubi Італія заслужено мають високий попит завдяки своїй надійності та довговічності. Використання під час їхнього виробництва ПВХ високої якості, без застосування небезпечних для здоров'я пластифікаторів, дає змогу застосовувати ці шланги у всіх випадках, де необхідно контактувати з питною водою. Робить їх м'якшими й еластичнішими, порівнюючи зі стандартними шлангами, виготовленими із застосуванням армуючого волокна, дає змогу зберігати свою форму в різних умовах експлуатації. Зберігають свої механічні властивості та початкові характеристики впродовж довгого часу у разі перепадів робочих температур.
Середній термін експлуатації шлангів цієї серії сягає 6-7 років, це зумовлено використанням високоякісної сировини та сучасних технологій виробництва.
Переваги
| Основні | |
|---|---|
| Кількість шарів | 1 |
| Виробник | Tecnotubi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 18 мм |
| Застосування | для питної води, олії, пива, лікеро-горілчаних виробів |
| Внутрішній шар харчової | так |
| Довжина | 100 м |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Наявність армування | не армований |
| Вага | 26,2 кг |
| Тип | шланг харчової |
| Матеріал | силікон |
| Max робочий тиск | 5 bar |