Шланг розтягувальний X-hoseS (XH15A) діаметром 12 мм (1/2") завдовжки 5 метрів виготовлений із латексу. Завдяки використанню міцного зовнішнього обплетення з поліефірної тканини він не схильний до деформації, переростає й виникнення розривів під час тиску до 3 атмосфер. Не містить у своєму складі шкідливих для здоров'я людини та довкілля домішок. Універсальний у застосуванні, підходить для поливання газонів, квітників, галявинок, декоративних рослин, чагарників. Використовується для миття автомобілів, мото/велотехніки, прибудинкової території, доріжок, садового інвентарю.
Стягувальні шланги мають низку унікальних характеристик, які роблять їх універсальним і незамінним помічником на вашому садовому або присадибній ділянці. Під час подавання води вони розтягуються завдовжки до 3 разів залежно від тиску. Після завершення роботи самостійно набувають свого початкового розміру. Це можливо завдяки двошаровій структурі. Внутрішній еластичний шар із латексу розтягується під дією тиску всередині шланга, а зовнішнє тканинне обплетення більшого діаметра контролює цей процес, не допускаючи перемикання та розриви внутрішньої стінки. У разі вимкнення подавання води внутрішній шар стискається до своїх початкових розмірів під дією пружності матеріалу. Порівнюючи зі звичайними поливальними шлангами, мають дуже невелику вагу. Під час поливання ці шланги не перекручуються й не заламуються. Всі ці якості дають змогу максимально зберегти місце під час їхнього зберігання, полегшують процес перенесення та під'єднання, роблять легкими та зручними в користуванні.
Переваги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість шарів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Застосування | для саду/городу |
| Внутрішній шар харчової | немає |
| Довжина | 15 м |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Наявність армування | армований |
| Вага | 0,6 кг |
| Тип | шланг розтягується |
| Матеріал | ПВХ+нейлон |
| Max робочий тиск | 4 bar |