1 075 ₴
Показати оптові ціниШланг тосольний Symmer (PVH 13) діаметром 13 мм завдовжки 50 метрів виготовляється з якісного ПВХ. Не містить у своєму складі шкідливих для здоров'я людини та довкілля домішок. Підходить для транспортування води, мінімально сприйнятливі до дії водорозчинних добрив. Призначений для використання із тосолом, антифризом та іншими технічними рідинами. Внутрішня стінка має гладку структуру, що знижує опір під час проходження через нього рідини, еластична та водночас пружна, вона робить шланг легким і не схильним до зминання, він стійкий до механічних пошкоджень і стирання в процесі використання. Не деформується, не розтягується й не розривається під час тиску до 5 атмосфер. Допускається його використання в широкому діапазоні температур від +60 до -10 °C.
Тосольні ПВХ шланги PVH 13 виготовлені на заводі Symmer еластичні, надійні та довговічні. Використання під час їхнього виробництва ПВХ високої якості дає змогу використовувати ці шланги у всіх випадках, де необхідно контактувати із хімічно активними середовищами. Вони м'якші й еластичні, порівнюючи зі стандартними шлангами, виготовленими із застосуванням армувального волокна, добре зберігають свою форму в різних умовах експлуатації. Не змінюють свої механічні властивості та початкові характеристики впродовж довгого часу та в разі перепадів температур. Середній термін експлуатації шлангів цієї серії сягає 6-7 років, це зумовлено використанням високоякісної сировини та сучасних технологій виробництва.
Переваги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Symmer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 13 мм |
| Застосування | перекачування рідин |
| Внутрішній шар харчової | немає |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | не армований |
| Кількість шарів | 1 |
| Вага | 9,8 кг |
| Тип | шланг тосольний |
| Матеріал | силікон |
| Max робочий тиск | 5 bar |